آشنایی با خدمات مرتبط با پست داخلی

همانطور که به نظر می رسد، پست داخلی تنها حمل و جابجایی محمولات پستی را در داخل کشور انجام می دهد. امروزه شرکت های مختلفی فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده و هر کدام روش های خاص خود را برای فعالیت دارند. اما اصلی ترین آن ها، شرکت پست می باشد. در ادامه با انواع پست های داخلی و هزینه این نوع پست آشنا خواهیم شد.

معرفی برخی از پست های داخلی

پست داخلی سریع یکی از روش های مختلف جابجایی محمولات پستی است که با به کارگیری سیستمی مناسب جهت دریافت، بسته بندی و تحویل مرسولات پستی، توانسته در کمترین زمان ممکن جابجایی محمولات را انجام دهد. در همین راستا شرکت های مختلفی به صورت زنجیره ای به وجود آمده اند که همین خدمات را با مدیریت و برنامه ریزی خاص خود به انجام می رسانند. در این بخش با برخی از این شرکت ها آشنا خواهیم شد.

پست داخلی pde:

یکی از شرکت های پستی می باشد که توسط انجام فعالیت هایی توانسته خود را متمایز سازد. این فعالیت های ویژه شامل جابجایی کالا به ساده ترین و ایمن ترین روش ممکن می باشد. در برخی موارد نیز شاهد نقل و انتقالات به صورت بین المللی توسط این شرکت می باشیم.

پست داخلی tnt:

در دهه 80 میلادی در ایران شروع به فعالیت کرد. و در بازه زمانی حدود 50 سال فعالیت، در اغلب شهرهای ایران نمایندگانی فعال دارد که خدمات پستی را در انواع متنوع به کاربران و متقاضیان ارائه می کنند.

دیگر شرکت های پستی مشابه نیز دارای خصوصیاتی شبیه به موارد ذکر شده هستند. ممکن است تنها تفاوت آن ها روش های ارائه خدمات باشد. خدمات موجود شامل روش های بسته بندی، انبارداری، حمل و نقل و… می باشد. تعیین هزینه پست داخلی در شرکت های مختلف متنوع بوده و با توجه به مسافت و روش های بسته بندی و… مشخص می شود.

شاید بتوان گفت که شرکت های نوپا به عنوان ارزانترین پست داخلی شناخته می شوند و علت این امر استفاده از تکنولوژی های جدید و به روز در روال های بسته بندی و انبارداری و نیز حمل و نقل و… می باشد.

داخلی

آشنایی با شرکت پست داخلی دانا حمل

با گردهم آمدن افراد متخصص و کاربلد که در زمینه های شغلی خود سوابق درخشانی دارند، در سال 95 شرکتی جهت ارائه خدمات متنوع پستی راه اندازی شده و فعالیت های خود را آغاز نمود. مسئولیت مهم این شرکت انجام خدمات بسیار مناسب و با کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه به مشتریان خود می باشد. ارائه بیمه برای انتقالات لازمه و جابجایی مرسولات، از خدمات مهم دانا حمل است که مورد استقبال مشتریان واقع می شود.

خدمات مرتبط با پست داخلی در دانا حمل

پیش از تشریح خدمات شرکت پستی مذکور، شایان ذکر است که به برخی بخش های مختلف سایت مانند ارتباط با ما که امکان برقراری ارتباط را با کارشناسان مربوطه فراهم می کند و یا انجام و پیگیری درخواست ها توسط نرم افزاری که تعبیه شده و نیز برخی مقالات مرتبط با انواع خدمات پستی در سایت اشاره کنیم. خدمات این شرکت با توجه به نوع ارائه دارای سه دسته بندی کلی به شرح زیر می باشد:

پر طرفدارترین خدمات دانا حمل سرویس درب به درب است. که با استفاده از این سرویس هزینه های مشتری ها و فروشندگان، کاهش یافته و همچنین و کاهش مصرف  سوخت ، کم کردن آلاینده های محیطی و نگهداری مناسب از طبیعت از جمله مزایای مهم این سرویس شناخته می شود. روال کاری در این روش به این صورت است که یک فروشنده، با شرکت هماهنگ شده و بسته خود را تحویل مامور شرکت داناحمل می دهد، و عملیات ارسال سریع کالا از طریق ناوگان دانا حمل انجام می گردد. با به کار گیری این روش ارسال، بیشتر واسطه ها حذف شده و در نتیجه این امر، هم در زمان و هم در هزینه های ارسال کالا صرفه جویی می شود.

برخی افراد به هر دلیلی تمایل به پرداخت هزینه کالا به صورت آنلاین ندارند، در نتیجه با فراهم شدن شرایط پرداخت در محل، باعث افزایش رضایت مندی مشتریان و جلب بیشتر اعتماد آن ها خواهد شد.

  • خدمات مربوط به بسته بندی و انبارداری

که با دقت و حساسیت خاصی صورت می گیرد، باعث می شود که محمولات پستی از هر گونه آسیب احتمالی مصون بمانند و در نتیجه دانا حمل سلامت مرسولات پستی را تا رسیدن به مقصد تضمین می کند. در صورتی که نیاز به انبار کردن محمولات باشد، بخاطر داشتن انباری مناسب و منظم، تمامی محمولات به خوبی دسته بندی شده و در کمترین زمان ممکن به مقصد می رسند.

برای بهره مندی از خدمات مذکور، تنها کافی است به آدرس اینترنتی سایت مراجعه کرده و با عضویت در آن سفارشات مورد نیاز خود را ثبت کرده و به راحتی تمامی مراحل تحویل، پرداخت و دریافت مرسوله را توسط گیرنده انجام دهید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برخی از مشتریان

افتخار میکنیم میزبان بهترین ها هستیم