خدمات شرکت دانا حمل

سرویس پست درب به درب

محبوب ترین سرویس پستی در سراسر دنیا خدمات درب به درب می باشد. این نوع سرویس علاوه بر کاهش هزینه های خریداران و فروشندگان مزیت های دیگر از قبیل کاهش مصرف سوخت های فسیلی، کاهش آلودگی هوا و حفاظت از منابع طبیعی را محقق می کند.
در این روش بسته های فروخته شده توسط فروشندگان در محلی که ایشان تعیین می کند، دریافت و دقیقاً در محل خریدار تحویل می¬گردد (درب به درب). در روش¬های سنتی از مبدا دریافت بسته تا مقصد چندین واسطه حضور دارند که خود این موضوع باعث ایجاد خطا و سایر مشکلات می¬شود ولی در روش حمل درب به درب تنها یک واسطه حضور دارد و این موضوع باعث کاهش هزینه های عملیاتی، خطاهای انسانی و آسانی رهگیری محموله می¬شود.
با استفاده از خدمات حمل درب به درب دانا حمل، در لحظه محموله خود را رهگیری نمایید.

سرویس پرداخت در محل مشتری

سرویس پرداخت در محل یا COD (Cash On Delivery) یکی از سرویس¬های مورد نیاز خرده فروشان می باشد.
اگر خریداران به هر علتی تمایل به پرداخت آنلاین هزینه کالای خریداری شده را نداشته باشند، سرویس پرداخت در محل دانا حمل این امکان را برای فروشندگان مهیا ساخته است که پس از تحویل کالا نسبت به دریافت وجه کالای فروخته شده خود اقدام نمایند.
تفاوت سرویس COD دانا حمل با رقبای خود این است که فروشندگان کالا پس از طی مراحل اداری تحت نظر بانک مرکزی و ثبت شماره حسابشان در سامانه های پرداخت دانا حمل، مبالغ وصول شده کالاهای خود را مطابق با قوانین شاپرک در حساب های خود دریافت می کنند. و عملا مانند زمانی است که فروشنده دستگاه کارت خوان خود را به محل خریدار ارسال می کند.

بسته بندی

هدف از خدمات بسته بندی حفظ سلامت شکلی و محتوایی محموله های مشتریان می باشد. لذا درصورتیکه بسته بندی محموله های مشتریان استاندارد لازم برای حفظ سلامت محتویات محموله تا لحظه تحویل به گیرنده را تضمین ننماید، شرکت دانا حمل خدمات بسته بندی خود را با رعایت استاندارد¬های خاص ارائه می¬دهد. لازم به ذکر است وجود بسته بندی مناسب از الزامات شرکت های بیمه ای برای پوشش های حداکثری در صورت بروز خسارت های احتمالی می باشد.

انبارداری

فرآیند انبار داری در زنجیره لجستیکی بسیار حائز اهمیت می باشد. یکی از مهمترین فرآیندها، تعامل بسیار زیاد این واحد با واحد عملیات حمل و نقل می باشد. آماده سازی سفارشات مشتریان عمدتا در انبار ها اتفاق می افتد و بلافاصله به واحد حمل و نقل ارجاع داده می شود. وجود تراکنشهای زیاد و مشابه از یک سو و سرعت تعامل واحد های مختلف نیاز به انبارداری یکپارچه با حمل و نقل را بیش از پیش نمایان ساخته است. شرکت دانا حمل لاله در نظر دارد برای تسهیل و کارایی هرچه بیشتر خدمات خود خدمات انبارداری یکپارچه با خدمات حمل و نقل را به مشتریان عرضه کند و به محض دریافت سفارش از سوی مشتریان نسبت به آماده سازی محموله و ارسال آن برای گیرندگان اقدام نماید.
استفاده از سیستم خدمات انبارداری همراه با آماده سازی سفارشات علاوه بر کاهش در هزینه¬های فروشندگان، سرعت ارسال کالا¬های فروخته شده و کاهش خطا را به همراه دارد و این موضوع خود باعث افزایش رضایتمندی خریداران کالاها خواهد گردید.
ما در این راستا با داشتن نرم افزار اختصاصی انبارداری و پردازش سفارش در نظر داریم فضایی مناسب برای ارائه خدمات انبار داری برای متقاضیان ایجاد کنیم.

مزایای استفاده از دانا حمل


ارسال بسته های پستی در اسرع وقت، با هزینه مناسب و سالم رسیدن آن به مقصد همواره دغدغه کسانی است که نیاز به استفاده از انواع سرویس های پستی و لجستیکی دارند. دانا حمل جهت برطرف کردن این نیاز و در راستای مشتری مداری با سیستماتیک نمودن فرآیند¬های کاری در صنعت حمل و نقل و استفاده از فناوری اطلاعات ، امکان ارایه سرویس و خدمات متمایزی را برای مشتریان خود فراهم نموده است و همواره در تلاش است تا خدمات خود را بهبود داده و در تعامل با مشتریان ویژه سازمانی و شرکتی پس از بررسی درخواست ایشان بهترین خدمات را متناسب با فرآیندهای کاری طرفین تعریف و اجرا نماید.

ارسال سریع و آسان

تحویل درب منزل

قابل ثبت و پیگیری

هزینه مناسب

هم اکنون اپلیکیشن رو نصب کنید

آشنایی با دانا حمل و خدامت ارایه شده

اپلیکیشن در حال طراحی می باشد و بزودی منتشر می شود

استعلام قیمت

با توجه به اینکه تنوع بسیاری در بسته بندی و ابعاد کالاهای ارسالی وجود دارد و همچنین حجم قراردادهای کاری متفاوت است برای اطلاع از قیمت خدمات دانا حمل سرویس مورد نظر خود همراه با حجم و ابعاد بسته های خود را برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی کارشناسان امر، قیمت درخواستی به شما اعلام گردد.

تماس با ما