ارسال بسته پستی از درب منزل در بوشهر

ورود و ثبت سفارش از طریق سایت | تلفن امور مشتریان: 1672

دغدغه شما برای اینکه بتوانید یک بسته پستی را از درب منزل خود به فردی دیگر در یک شهر دور برسانید چه چیزی می تواند باشد؟ تمامی دغدغه های شما می تواند با یک شرکت با تجربه که در حوزه ارسال بسته پستی تجربه داشته باشد، برطرف شود. شرکت داناحمل با تجربه زیاد خود در ارسال محموله های پستی می تواند به راحتی ارسال بسته پستی درب به درب از منزل در بوشهر را برای شما  انجام دهد و شما بدون هیچ نگرانی می توانید از صحیح و سالم رسیدن بسته خود و همچنین سرعت رسیدن آن اطمینان داشته باشید. 

استان بوشهر به طور کلی هفدهمین استان با بزرگ‌ترین مساحت در ایران است. به دلیل موقعیت مکانی بوشهر و نزدیکی مرکز آن، یعنی شهر بوشهر، به دریای خلیج فارس این شهر بندر نیز به حساب می‌آید. به علاوه، شهرستان بوشهر از شهرهای مرزی و بخش‌های مبادله‌ای کشور نیز هست. با تمام این اوصاف شرکت‌ها و کسب و کارهای بسیاری در این شهر نیاز به حمل و نقل کالاها و بسته‌های خود پیدا می‌کنند. با توجه به آنچه گفته شد؛ دانا حمل بهترین گزینه جهت ارسال بسته پستی درب منزل در بوشهر را به شما ارائه می‌دهد. در ادامه به بررسی ویژگی‌‌های دانا حمل خواهیم پرداخت.

 

خدمات ارسال درب منزل دانا حمل

بسیاری اوقات مشتریان از ارائه خدمات پستی احساس نارضایتی دارند. این امر سبب دلزدگی آنها نسبت به خرید دوباره از فروشگاه شما خواهد شد. حتی در بیشتر مواقع ارسال کالاها توسط اداره پست زمان‌بر و کاری طاقت فرساست. ممکن است حتی کالای درخواستی شما ارسال یا به شهر مقصد رسیده باشد؛ اما جهت دریافت آن باید چند روز کاری را سپری کنید. در بهترین زمان باید این مدت را با مراجعه و دریافت حضوری جبران نمایید. این دلایل همگی سبب شدند تا دانا حمل برای ارائه خدماتی ممتاز و راحت به مشتریان پیش گام شود.

خدمات ارسال بسته پستی درب منزل دانا حمل که پیشتر در بسیاری از شهرهای کشور بنیان نهاده شده؛ حال در شهر بوشهر نیز فعالیت خود را آغاز کرده است. با کمک این گزینه ارسال بسته پستی در خدمات گسترده دانا حمل، شما قادر به ثبت مشخصات کالای مورد نظر و همزمان ارسال آن به صورت یک فرم اینترنتی در سایت دانا حمل هستید. این پروسه کمتر این ده دقیقه از شما زمان می‌گیرد. همچنین تمام مراحل را در منزل و در مدت زمان کوتاهی گذرانده می‌شود. در نهایت مامورین ارسال دانا حمل با دریافت بسته شما و تحویل آن به انبارداری استان، و در مراحل بعدی بسته‌بندی مناسب با وزن و مشخصات ذکر شده، آن را به مقصد مورد نظر ارسال می‌نمایند.

 

پرداخت در محل دانا حمل بوشهر

امکان پرداختی در محل

بزرگ‌ترین مشکل کسب و کارهای آنلاین عدم امکان پرداخت در محل برای مشتریان است. این مورد در بیشتر مواقع موجب قطع همکاری مشتری با شرکت یا فروشگاه مذکور خواهد شد. با این حال، دانا حمل بوشهر موجبات راحتی را برای کسب و کار شما به راحتی فراهم آورده است. سیستم پرداخت در محل دانا حمل، در ابتدا نیاز به ثبت شرکت و امضای قرداد دارد. سپس از طرف یک حساب مشترک کارتخوان شرکت شما توسط مامورین دانا حمل، به مقصد مورد نظر حمل شده و در محل پرداخت صورت می‌گیرد. می‌توانید در مقاله پرداخت در محل دانا حمل، عملکرد این سیستم را با جزئیات بیشتری، مطالعه نمایید. پرداخت در محل برای اقسام مختلف کالاها امکان پذیر است. البته لازم به ذکر است؛ کالاهایی دارای تاریخ انقضا و با امکان فاسد شدن، شامل این خدمات ارسالی دانا حمل نمی‌شوند.

 

ارسال انواع کالا در دانا حمل بوشهر به تمامی نقاط

ممکن است تصور کنید، ارسال بسته‌پستی درب منزل تنها در همان شهری که هستید کاربرد دارد. این تصور نادرست است. دانا حمل در شهرهای مختلف کشور، از جمله بوشهر، فعالیت دارد. این موضوع، امکانات و مزایایی را به مشتریان دانا حمل عرضه می‌کند. یکی از این مزایا، راحتی ارسال کالا درب منزل است. بنابراین نیازی به نگرانی نیست، شما در هر کجای ایران باشید می‌توانید بسته مورد نظرتان را از درب منزل دریافت یا به درب منزل ارسال نمایید. خدمات درب منزل دانا حمل شامل: انواع کالاهای سنگین، بسته‌بندی‌های بزرگ، انواع مواد خوراکی با تاریخ انقضای مشخص و سایر موارد می‌شود. همچنین زمان ارسال این کالاها به ترتیب مواد خوراکی، وزن و مقصد مورد نظر در اولیت ارسال و بسته‌بندی قرار می‌گیرند.

 

تعرفه حمل شرکت دانا حمل

تعرفه داناحمل

 

لیست شهرهای تحت پوشش داناحمل

لیست شهرهای تحت پوشش دانا حمل

دانا حمل بوشهر

موارد بالا قسمت اندکی از خدمات گسترده دانا حمل در بوشهر و به طور کلی تمام شهرهای زیرمجموعه هستند. قسمت بیشتر و بزرگ‌ترین مزیت دانا حمل در بوشهر کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچک، بندردارها، و انبارهاست. با کمک دانا حمل، برای جلب رضایت مشتریانتان سیستم ارسال خود را تقویت و گسترش دهید.

دیدگاه ها