ارسال بسته پستی از درب منزل در اراک

ورود و ثبت سفارش از طریق سایت | تلفن امور مشتریان: 1672

با توجه به اینکه تکنولوژی پا به عرصه جدید گذاشت همین موضوع باعث افزایش هر چه بیشتر حمل و نقل و پست های پیشتاز شد و هر روزه این روند رو به صعود است. از بزرگ ترین مزایای این گونه سیستم ها در دانا حمل، جابه‌جایی سریع و امن محموله های ارسالی مشتریان به سراسر ایران و جهان است. شما می توانید با انتخاب شرکت دانا حمل برای ارسال بسته پستی درب به درب از منزل در اراک بدون هیچگونه نگرانی درباره هزینه پست و سختی کار بسته ی خود را ارسال کنید.

 

ارسال بسته پستی از درب منزل در اراک

ارسال درب به درب

شرکت دانا حمل با قبول مسئولیت تمامی بارهای شما چه کوچک باشد چه بزرگ، چه سبک باشد چه سنگین با هر نوع جنس شکستنی و آسیب پذیر همه و همه با کمترین زمان و بیشترین سرعت بسته ی شما را به مقصد خواهد رساند.

 

خدمات پست درب به درب در اراک

مشتریان عزیز می توانند انواع بار را که در هر نقطه ی ایران است به دست ما بسپرند و تنها کافی است مقصد مورد نظر را انتخاب کنند تا در سریع ترین و امن ترین راه ممکن بسته ی ارسالی به مقصد مورد نظر برسد.

 

بسته بندی

ارسال بسته پستی

نحوه بسته بندی دانا حمل به گونه ای است؛ که علاوه بر رعایت نکات استاندارد، مطابق با استانداردهای روز نیز می‌باشد. همچنین بسته بندی درمدل اکسپرس است. این به معنای ایجاد محفظه ای امن جهت جلوگیری از هرگونه آسیب به بسته شما خواهد بود. برای برخورداری از امنیت و اطمینان خاطر بهتر جهت بسته بندی با استاندارد، هزینه هایی را در پی خواهد داشت. اما لازم به ذکر است این هزینه ها در قبال مزایا و نحوه ارسال بسته های شما عزیزان بسیار مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است.

 

تحویل بار درب به درب

تحویل بار درب به درب

شرکت حمل و نقل دانا حمل اراک، بسته پستی شما را از درب منزل یا محل کار شما تا درب مقصد همراهی خواهد کرد. با گرفتن امضای گیرنده و رضایت او بسته تحویل داده خواهد شد. دانا حمل موقعیت بسته را برای دو طرف مشخص می‌کند. اینگونه در صورت بروز هرگونه مشکلی به صورت کلی شرایط شفاف می‌شود.

 

هزینه ارسال بسته پستی درب به درب در اراک

تعیین هزینه ارسال درب به درب در اراک فاکتورهای مهمی دارد. از جمله این فاکتور ها، مبدا ارسال بسته، فاصله تا مقصد و وزن کالا ارسالی است. دانا حمل اراک برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتری ها، تلاش می کند تا هزینه های معقول و به صرفه ای از مشتریان عزیز دریافت کند. اگر شما جزو مشتریان دائمی دانا حمل اراک قرار گیرید؛ از تخفیف های ویژه‌ای نیز برخوردار خواهید شد.

در تصویر زیر تعرفه پایه ارسال درب به درب مشخص شده است:

تعرفه داناحمل

 

خدمات ارسال از درب منزل اراک

با توجه به ترافیک کاری و تنوع خدمات رسانی در بخش حمل و نقل، دانا حمل اراک با تاکید بر رضایت مشتریان خود، افزایش کیفیت ارسال و افزایش سرعت در خدمات رسانی  برای مشتریان محیطی امن ایجاد کرده ایم. برای اثبات این موضوع، دانا حمل اراک گارانتی سلامت بسته تا مقصد را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 

لیست شهرهای تحت پوشش داناحمل

لیست شهرهای تحت پوشش دانا حمل

دیدگاه ها